Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

I love my city

07 lutego
 Po raz pierwszy wzięłam udział w pewnego rodzaju blogerskiej grze organizowanej przez dziewczyny z  2 big city lifes. Zapraszam również was do przyłączenia się. :-)
It's the first time when I took part in a some kind of blogger's game organised by girls from 2 big city lifes.  I invite you to take a part too. :-)
Moje odpowiedzi /*My answers:

1. W jakim mieście mieszkasz i jakie jedno miejsce trzeba w nim koniecznie zobaczyć? /*Which city do you live in? And which place is worth seeing there?

Teraz mieszkam i studiuję w Szczecinie, ale w weekendy wracam do Gorzowa. W Gorzowie jest wiele świetnych miejsc, które powinno się odwiedzić - ale moim ulubionym jest nowy bulwar przy Warcie. W Szczecinie za to powinniście zobaczyć park Kasprowicza - jest dla mnie jak Central Park.

/ *Now I'm living and studying in Szczecin, but at the weekends I'm coming back to Gorzów. In Gorzów there are many great places you should visit - but my favourite is a new boulevard near Warta river. In Szczecin you should see a Kasprowicz park - for me it's like a Central Park.

4 zdjęcia Gorzowa: fontanna blisko mojego domu, dzielnica Manhattan, widok z punktu obserwacyjnego i mini-zoo. /*4 pictures of Gorzów: A fountain near my house, Manhattan quarter, a view from the observation point and the mini-zoo.

2. Najlepsze imprezy w moim mieście /*Best parties in my city:

W Gorzowie moim ulubionym lokalem jest pub ,,Żywiec" na bulwarze, gdzie organizowałam swoje osiemnaste urodziny i miałam cały klub dla moich gości. A w Szczecinie lubię Coyote Club - głównie przez bar, na którym można tańczyć i darmowe drinki dla kobiet. :-) 

*In Gorzów my favourite place it's ,,Żywiec" pub on the boulevard, where I organised my 18th birthday party and had whole club just for my guests. And in Szczecin I like the Coyote Club - mostly because of the bar to dance on and free drinks for ladies. :-) 

 Zdjęcia z moich urodzin. /*Pictures from my birthday.

W Gorzowie są też fajne koncerty - te 2 zdjęcia są z koncertu Myslovitz (lubię ten zespół :-) )./
  *In Gorzów there are also cool concerts - those 2 pictures are from Myslovitz concert (I like this band :-) )
  

3. Poznań dla mnie jest... Zaś Szczecin dla mnie jest... /*Poznan to me is... And Szczecin to me is...:

Czasem lubię odwiedzić Poznań głównie ze względu na lepsze kino niż w Szczecinie i Gorzowie. Lubię też tamtejsze piekarnie głównie przez regionalne rogale. Szczecin jest za to moim drugim domem, gdzie wynajmuję mieszkanie z chłopakiem i dwójką naszych wspólnych przyjaciół.

/*Sometimes I like to visit Poznań because of the better cinema than in Szczecin or Gorzów. I like bakeries out here mostly because of the regional croissants. And Szczecin is now my second home where I'm renting the apartment with my boyfriend and two other guys (our friends).
 
3 zdjęcia ze Szczecina - moja pierwsza jesień tutaj. :-) / *3 pictures from Szczecin - my first autumn here. :-) 

A gdzie wy mieszkacie? :-) / And where do you live? :-)

10 komentarzy:

 1. Ja to mieszkam w takiej wsi, że nawet na mapie byś nie znalazła ;)) Ale lubię to ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mieszkam w małym mieście, ciężko byłoby wybrać ciekawe miejsca tutaj.. ale hhmm, zastanowię się :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mieszkam w Zielonej Górze i w Szczecinie (studia) gdzie również wynajmuję mieszkanie z chłopakiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkam w Antwerpii (Belgia)

  Ale jak widze te zdjecia to coraz bardziej tesknie za Polska!!


  http://my-name-is-natalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaktualizowałam posta :) Super wyszła Ci notka - niesamowite masz te zdjęcia na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mieszkam na wsi, więc nie będę nawet pisała o zaletach, bo nic takiego typu. fontanna etc. tu nie występuje. Za to jest świeże powietrze i piękne widoki :) Z chęcią dowiedziałam się ciekawych faktów o twoim mieście, oraz miejscu, w którym studiujesz :) Na pewno lepsze to niż nudny przewodnik.

  Pozdrawiam, Weronika :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O tak, w Parku Kasprowicza jest pięknie :) i też najbardziej lubię Coyote Club! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna inicjatywa! miło jest poczytać o ulubionych zakątkach swojego miasta! By the way ślicznie wyglądałaś na imprezie urodzinowej!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. z Sosnowca, a Mieszkam i się Urodziłam w Goteborgu :D zapraszam na bloga obserwuje również zapraszam do Obserwatorów.. :*

  OdpowiedzUsuń
 10. zdjecia naprawde sa fajne! nigdy nie bylam tu, ale podoba mi sie te miasto!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.