Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

I miss Paris

24 marca
Dziś rozmawiałam ze znajomymi o podróżach i naszych ulubionych miejscach. Jak pewnie wiecie, kocham Paryż - i zawsze cieszę się, gdy mogę ponownie odwiedzić to niesamowite miasto. Ale mam też kilka innych ulubionych miejsc, takich jak Rzym, Cesenatico, Savio di Ravenna (z drugim najlepszym parkiem rozrywki zaraz po Disneylandzie - Mirabilandią) i Berlin - który odwiedzam całkiem często, ale głównie nie dla rozrywki, ale gdy muszę pozałatwiać kilka spraw. Kilka lat temu byłam też w Berlinie na dłużej, gdy wybrałam się na koncert 30 Seconds to Mars w Columbiahalle - gdzie naprawdę świetnie się bawiłam.


*Today I was talking with my friends about travels and our favourite places. As you probably know, I love Paris - and I'm always glad when I can visit this amazing city again. But at also I have other favourite places like Rome, Cesenatico, Savio di Ravenna (with the second best place after Disneyland - Mirabilandia) and Berlin - which I visit pretty often but not always for pleasue, but to settle some cases. A few years ago I was in Berlin for a longer time when I went to 30 Seconds to Mars concert in Columbiahalle - and I had a really great time.

A jakie są wasze ulubione miejsca, które lubicie odwiedzać? :-) / *And what are your favourite places that you like to visit? :-)

10 komentarzy:

 1. Kraków. Kocham całym sercem. Uwielbiam też Berlin. Sentymentem darzę Warszawę. Tęsknię za Ukrainą. Nigdy wiele nie podróżowałam, dlatego nie mogę powiedzieć, co lubię odwiedzać. Ale gdy w jakieś dotrę, na pewno o tym opowiem ^^.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh, great pictures! I love Paris too :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W Paryżu nie byłam, pewnie w końcu mnie to czeka;) a miejsc, które lubię jest wiele, do których chciałabym wrócić jeszcze więcej.;) kocham całe Włochy, od Mediolanu po Palermo, ostatnio stałam się fanką Niemiec, po uszy zakochałam się w Malcie, a w przyszłym tygodniu czeka mnie wyjazd na Łotwę, więc może Ryga będzie kolejnym miastem, które zajmie specjalne miejsce w moim sercu:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie byłam w Paryżu, ale lubię Pragę i jej kręte i specyficzne uliczki. Uwielbiam też Zakopane, ale tylko i wyłącznie ze względu na góry :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Pradze byłam tylko raz, ale również bardzo mi się podobała :-)

   Usuń
 5. Ah kochana cudny nagłówek <3 A czytając twoją notkę i oglądając zdjęcia aż mi się chcę wakacji i Paryża <3 ! Ja hmm.. Australia króluje jak dla mnie !

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja kocham Montreal i Nowy Jork <3
  Marzy mi się podróż do Londynu

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham Warszawe! to jedno z najswietniejszych miast w Polsce! Ale Paryz oczywiscie jest rowniez fajny!
  Eminem

  OdpowiedzUsuń
 8. Paryż, uwielbiam! :))

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.