Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

New bag

29 marca
Skończyłam dziś wykłady naprawdę szybko, więc udałam się z koleżanką do centrum handlowego. Miło było w końcu mieć wystarczająco dużo czasu na to, by wpaść do Starbucks na moje ulubione karmelowe frappucino. Szukałam też dziś nowej torby, bo moja dotychczasowa czarna ma już swoje lata. Potrzebowałam torby wystarczająco dużej by pomieścić w niej mój zeszyt. I bądźmy szczerzy, nie noszę ze sobą żadnych innych książek i oprócz zeszytu i portfela nic więcej nie muszę w niej zmieścić.
W każdym razie znalazłam tą w New Look. Przepraszam za słabą jakość zdjęć - zrobiłam je telefonem (zapomniałam zabrać lustrzanki do Szczecina). Wygląda tu bardziej na szarą, ale to bardzo jasny brąz. Nawet nie beż.
Trafiłam też na fajną promocję: 10% taniej dla studentów (trzeba pokazać legitymację) + 10% zniżki jeśli lubi się ich stronę na facebooku (trzeba pokazać np na telefonie). Więc 20% taniej brzmiało dla mnie bardzo dobrze. :-)

A przy okazji - zobaczyłam dziś to niesamowite dzieło na chodniku!

 *Today I finished my lectures really quick so I went with my friend to the mall. It was nice to finally have enough time to visit Starbucks to drink my favourite caramel frappucino. At also I was looking for a new bag, because my old black one is really old. I needed a bag big enough to carry my workbook. But to be honest, I don't carry any other books, so except my wallet it's the only thing I need to have inside of the bag.
Anyway, I found this bag in New Look. I'm sorry for the bad quality of the pictures - it was taken with my mobile phone (I forgot to take my camera to Szczecin). Here it looks like gray, but it's a very, very light brown. Not even beige.
There were a nice discount: 10% discount for the students (you need to show your ID card)+ 10% discount if you like their facebook page (you need to show this for example on your mobile phone). So the 20% discount sounded good enough for me. :-)
By the way - I saw an amazing piece of art on the sidewalk today! 
A oto lepsze zdjęcie ze strony New Look. / *Here's a better picture from the New Look site.
A wy co myślicie? :-) / *And what do you think? :-)

10 komentarzy:

 1. Moim zdaniem jest świetna - jasny kolor, pojemna - czego więcej oczekiwać !

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna ta torba, podoba mi się jej kolor. Mi też przydałaby się jakaś nowa, bo w sumie to mam 3 czarne (w tym jedna już trochę poniszczona) i jedną kobaltową, a marzy mi się czerwona :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm. Sama nie wiem. Wydaje mi się jakaś taka niedopracowana, bez polotu. Fajny zamek na klapie, ale poza tym... cóż, nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się podoba ;)
  a te rysunki na ulicy są mega!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zobaczyłam ten blok z grafiką pomyślałam, że to będzie Twój tutorial - jak wykonać to w photoshopie a tymczasem to grafika chodnikowa, no tak ;) przecież już takie widziałam(na necie) - ciekawe :)
  hm New Look i za to ich lubię, bo ta zniżka 10% dla studentów trwa wiecznie :) a o tej fb-owej nie słyszałam ale i tak nie mam fb :/
  Torba wygląda na praktyczną i poręczną więc na pewno dobrze Tobie posłuży :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (nie blok tylko budynek)

   Usuń
  2. Można skorzystać np z fb koleżanki a już 10% wpada :-)
   Żałuję, ale niestety takiej grafiki w tutorialach nie tworzę :D

   Usuń
 6. A gdzie można tą sztukę chodnikową podziwiać? Też jestem ciekawa jak to wygląda w realu, w necie to nie to samo na małym ekraniku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Szczecinie pod klubem ,,13 Muz".
   Tu jest kilka lepszych zdjęć (bardziej widać efekt 3D)

   http://szczecin.blogx.pl/2012/03/23/graffiti-3d-pod-klubem-13-muz-zapowiedz-apokalipsy/

   Usuń
 7. i like this bag it's very convenient, cause you can put there lots of books and other things))
  Eminem albums

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.