Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

Bubble tea & frozen yogurt

07 maja
 Herbata bąbelkowa i mrożony jogurt - moje dwie najnowsze obsesje. BoBoQ to nowe świetne miejsce, które ostatnio odkryłam w swoim mieście. Na początku wybiera się bazę napoju - może to być zielona herbata, czarna herbata, mleko bądź jogurt. Następnie smak bazy - jest ich naprawdę wiele, na przykład ananas, truskawka, mango...
A ostatnie (i najlepsze!) to wybór boba lub toppingu. Czym jest boba? Są to kulki wypełnione niezwykłymi smakami, jak liczi, marakuje i wiele innych. Topping z drugiej strony to coś w rodzaju żelek - także je wypróbowałam, ale nie zasmakowały mi tak jak boba. 


 *Bubble tea and frozen yogurt - my two big latest obsessions. BoBoQ is a new great place that I found lately in my city. At first we can pick the base of our drink - it could be green tea, black tea, milk or yogurt. Then the taste of it - there are so many of them, for example pineapple, strawberry, mango... 
And the last (and the best!) thing - choosing boba or topping. What is boba? Some kind of bubbles filled with amazing flavours like lychee, maracuya, and a lot of more. Topping in other hand is some kind of jelly - I also tried them, but I didn't like them as much as boba. 


 Dla mnie, wielkiej fanki mrożonej herbaty to po prostu idealny napój. Jest zimny, świeży i naturalny. A dzięki smacznym bąbelkom boba strzelającymi w ustach, przy piciu miałam świetną zabawę. 
Wypróbowałam dwie różne kombinacje: ananasowa zielona herbata + boba marakuja i zielona herbata mango + boba melon.
I kiedy dostrzegłam, że mają tam też mrożony jogurt, musiałam go spróbować. W internecie widziałam wiele pozytywnych opinii na jego temat. Ale ponieważ był znany głównie w stanach, nie miałam szansy go wcześniej wypróbować - aż do teraz. Były trzy różne smaki - naturalny, mix i truskawkowy. Wybrałam ten pierwszy z perełkami tapioki i toppingiem ,,mix". Lepsze niż lody! :-)
A jak widzicie na zdjęciu poniżej, mój kolega bardzo chciał znaleźć się na blogu, ale niestety na zdjęciu wyszła tylko jego połowa, haha. 


 *For me, as a great fan of ice tea, it's just a perfect drink. It's cold, fresh and natural. And because of tasty boba bubbles popping in my mouth it's also a great fun to drink it. 
I tried two different combinations: pineapple green tea + boba maracuya and mango green tea + boba melon. 
And when I saw that there's also a frozen yogurt, I have to try this too. I heard so many good things about it from the internet. But because it was mostly known in US, I didn't have a chance to eat it - untill now. There were 3 flavours - natural, mix and strawberry. I picked the first one with tapioka pearls and topping mix. Better than ice-cream! :-)
As you can see on the picture below, my friend also wanted to be on my blog, but unfortunately you can see only a half of him, haha.

 Próbowaliście kiedyś herbaty bąbelkowej albo mrożonego jogurtu? :-) ?
 *Have you ever tried bubble tea or frozen yogurt? :-)

11 komentarzy:

 1. Strasznie fajne muszą to być rzeczy, skąd moje pytanie: czy ten BoBoQ to sieć i czy orientujesz się może, czy znajdę taki bar w Łodzi?
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem to BoBoQ to jest sieć, ale z polskich miast jest tylko w Gorzowie i Krakowie. Ale np w Szczecinie widziałam herbatę bąbelkową, tylko pod inną nazwą. Niestety nie orientuję się kompletnie czy w Łodzi coś takiego jest :-)
   Również pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jak już wiesz - uwielbiam! :D. Ale ja wolę normalne tapiokowe kulki, one smakują mi najbardziej ^^.

  OdpowiedzUsuń
 3. I love bubble tea, it smells so good<3
  follow me :)
  donnaromina.de

  OdpowiedzUsuń
 4. niestety nie piłam nigdy bąbelkowej herbaty i bardzo tego żałuję bo na sam widok slinka mi leci:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetne! A gdzie się coś takiego pije??:)

  OdpowiedzUsuń
 6. you're so pretty! I will follow you :)
  Please follow me too on : http://moncitronbleu.blogspot.fr/
  Thank you so much <3

  OdpowiedzUsuń
 7. pycha... ja też uwielbiam mrożoną herbatke :) Zapraszam na nowy kulinarny post:
  http://olacz.blogspot.com/2012/05/kurczak-z-mascarpone.html Pozdrawiam Ola

  OdpowiedzUsuń
 8. mrożony jogurt - najlepszy!! ten sklep to sieciówka czy szczecin jest wyjątkiem ?

  OdpowiedzUsuń
 9. W Szczecinie jest sieciówka, z tego co wiem to wchodzi do Poznania i Słupska, mają super smaki Bubble Tea - szkoda, że u mnie ich nie ma .. Wejdźcie sobie - www.facebook.com/YanTeaPolska

  OdpowiedzUsuń
 10. Za to w Poznaniu jest Bubble Planet (wygooglajcie sobie), też bubble tea, ale piłem dla porównania w Gorzowie i Poznań wygląda na półkę wyżej. Jakość i wybór smaków jest zdecydowanie lepszy. No i chyba ktoś przysiadł nad wystrojem, bo wygląda mega fajnie...

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.