Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

Phone snaps

18 lipca
 Oto kilka zdjęć zrobionych jakiś czas temu, gdy jeszcze było słonecznie. Aktualnie bowiem pada cały czas. Proszę, pogodo, nie pozwól, by moja skóra została taka blada... :-)
Fajnie się bawiłam z 2 znajomymi ze Szwecji, którzy zostali w moim mieście przez tydzień - oraz resztą, która dołączyła w czasie grilla. Chłopaki bardzo chcieli spróbować polskich potraw, takich jak pierogi, czy żurek w chlebie - i bardzo im wszystko smakowało. Zaprosili mnie też do Uppsala i Sztokholmu, ale jeśli Aleksander Skarsgard (z True Blood) będzie wtedy poza miastem, to nigdzie się nie wybieram! :-) *Here are some phone snaps taken a while ago while it was still sunny in my city. Because now it's raining all the time. Please, weather, don't let my skin remain so pale... :-) 
I had a really great time with my 2 friends from Sweden, who stayed in my city for a week - and the rest who joined our barbecue. They really wanted to taste polish meals like pierogi, or żurek (sour barley soup in a bread) - and they really liked it. They also invited me to Uppsala and Stockholm - but if Alexander Skarsgard (from True Blood) will be out of town, I'm not going anywhere! :-)

Herbata bąbelkowa. /Bubble tea.
 
Poza myśliciela. / Trying to make a ,,thinker" pose. 
A jak wy spędzacie wolny czas? / And how you're spending your free time?

7 komentarzy:

 1. Brakuje mi takiej pogody :/

  Przesłuchaj ich płyt: "Riot" i "Brand new eyes". Są mega dobre. Myślę, że to zespół w Twoim klimacie :)

  Jaki masz telefon?

  OdpowiedzUsuń
 2. ale jestes szczuplutka:) az mi sie kielbasy z grilla zachcialo po tych zdjeciach:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo polska kuchnia jest przepyszna:D A jak spędzam wakacje. Rzeźbię i chodzę do salonu sukien ślubnych, gdzie uczę się szyć, ale w sobotę jadę w góry, mam nadzieję, że tak jak Ty będę się dobrze bawić;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żurek w chlebku, pyszota! Pewnie im też smakował! A tego lata mamy powódź, muszę wybierać wodę z piwnicy i czytam ... duuuużo czytam, wreszcie jest czas poczytać to co się chce, a nie to co się musi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hayley jest świetna! :)

  Jesteś z nich zadowolona?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten Twój kolega z pierwszego zdjęcia to nawet przypomina trochę Aleksandra Skarsgarda ;) Taki Alex w młodszym wydaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, niee :D Ja nie widzę podobieństwa :D

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.