Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

No photoshop

05 sierpnia
Cześć! Dostaję wiele pytań odnośnie moich zdjęć i tego, jak wyglądają przed obróbką graficzną. Oto i odpowiedź - kilka zdjęć bez photoshopa. Według mnie wszystko opiera się na świetle i na umiejętności użycia go w odpowiedni sposób. Stara szkoła fotografii mówi, że nie powinno się robić zdjęć pod słońce. Ale ja się z tym nie zgadzam. Lubię eksperymentować i mogę polecić robienie tego samego wszystkim fotografom amatorom. :-)
 
*Hi! I get a lot of questions about how my photos looks before I edit them. So here's the answer - a couple of pics with no photoshop. In my opinion is all about the light and the ability to use it in a proper way. The old school of photography says that we shouldn't take pictures in front of the sun. But I disagree with that. I like to experiment and I can recommend doing this for all of the amateur photographers. :-)
 We wtorek rano mam lot z Warszawy i zniknę na tydzień. Przez ten czas będę się bawić na wyspie Thassos (Grecja). Raczej nie będę brała ze sobą laptopa, ale nie martwcie się, bo myślę nad ustawieniem wszystkiego tak, by kilka postów opublikowało się automatycznie. :-) 


 *On Tuesday morning I have a flight from Warsaw, and I'll be gone for for a week. At this time I'll be having fun at Thassos island (Greece). I rather won't take my laptop with me, but don't worry, I'm thinking about setting up everything to publicate a few posts automatically. :-)

16 komentarzy:

 1. świetne są!*o* szczególnie to z pieskiem i jedno z biedronką!

  OdpowiedzUsuń
 2. You've got a real talent of photographer.

  OdpowiedzUsuń
 3. ojj, nie mogę się doczekać zdjęć z Grecji! ;-)
  ps. kiedy jakiś przepis?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zachwycające zdjęcia!! A i ja uważam, że te robione pod słońce są często najpiękniejsze :))

  OdpowiedzUsuń
 5. your photos look so professional!

  want to follow me, comment

  http://iamaleena.blogspot.com.au/

  OdpowiedzUsuń
 6. przepiękne zwierzaki, pogoda chyba dopisała jak widzę ;)

  uwielbiam tego pająka ;) świetny jest

  OdpowiedzUsuń
 7. wspaniałe zdjęcia :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. A jaki masz konkretnie obiektyw? Bo mi takie coś nie wychodzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AF-S DX Nikkor 18-105 mm. Nie jest to w każdym razie obiektyw do makro :D

   Usuń
 9. Chodzi mi o pracę pod światło, a patrząc po testach w Internecie nie jest to jego najlepszą stroną (chodzi tego Nikkora), ale można uzyskać dzięki temu ciekawe efekty jak widać.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.