Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

Phone snaps

07 sierpnia
Wydaje mi się, że jestem uzależniona od robienia zdjęć, bo nawet gdy nie biorę ze sobą lustrzanki, to używam do tego telefonu - co powoduje słabą jakość. Ale posiadanie kolejnego zdjęcia do kolekcji w stylu ,,miłych wspomnień" wydaje mi się najważniejsze. :-)
Jednak w erze Instagramu myślę, że nie jestem jedyna. A jak jest z wami? Też robicie zdjęcia wszystkiemu, co was otacza? :-) 


 *I guess I'm addicted to taking pictures, because even when I'm not taking my DSLR camera with me, I use my mobile phone for that - what causes the poor quality. But having another picture for collection of ,,nice memories" is in my opinion more important. :-) 
But in the Instagram era I think I'm not the only one. And what about you? Do you take the pictures of everything around you? :-)
1. Herbata bąbelkowa - uwielbiam wypróbowywać nowe smaki i kombinacje.
2. Czasami myślę, że spędzam za dużo czasu w aucie. I nadal marzę o wystartowaniu w wyścigu. :-)

1. Bubble tea - I love to taste the new flavours and combinations. 
2. Sometimes I think I spend too much time in a car. And I still dream of driving in a race. :-)
3. Wypróbowanie auta chłopaka. Ale nie martwcie się - zrobiłam zdjęcie jako pasażer. :-) 
 3. Trying out my boyfriend's car. Don't worry - I took the picture as the passenger. :-)
4. Bilard ze znajomymi. Moje szczęście do wygrywania zwykle kończy się po pierwszej grze. 
 4. Playing pool with my friends. My good luck for winning usually stops after the first game.
 5. Po wypróbowaniu tego zielonego, melonowego shake'a jestem całkiem pewna, że nie zamówię go znowu. Smakuje jak guma balonowa. Fuj...
 5. After trying out this green melon milkshake I'm pretty sure I won't order it again. It tastes like a bubble gum.Yuck...
  6. I Woodstock 2012. Dołączyłam tylko na koncert Sabaton. I chłopaki świetnie się spisali. Podobały mi się też efekty specjalne - ogień, iskry, fajerwerki, dym i confetti. Fajnie to wyglądało. :-) I czułam się jak jedyna trzeźwa osoba na całym polu, haha. Ale ktoś musi kierować.
Dobrze, że to tylko 40min jazdy z domu, bo ze śpiącymi (i chrapiącymi!) chłopakami na pokładzie o 3 w nocy, jazda zdawała się strasznie nudna. :-)
Był tam ktoś z was?


6. And Woodstock 2012. I joined only for the Sabaton concert. And these guys were great. I liked also the special effects - fireballs, sparkles, fireworks, smoke and confetti. It looked well! :-)
And I felt like I was the only sober person in the whole field, haha. But someone has to be the driver. Lucky me that it was only about 40 minutes drive from home, because with sleeping (and snoring!) guys on the board after 3:00AM, it was pretty boring. :-)

Have anybody of you been there?
 
Ten post został wygenerowany automatycznie. Na wszystkie komentarze i e-maile odpowiem po powrocie z Grecji. Całusy./
 *This post was generated automatically - I'll reply on all the comments and e-mails after I get back home from Greece. Kisses.

8 komentarzy:

 1. Zdjęcia są świetne :)Szczególnie to pierwsze - bardzo ładnie wyszłaś :). Pozdrawiam, Optymistyczna

  OdpowiedzUsuń
 2. mój przypadek jest chyba podobny, bo nie rozstaję się z utrwalaczem otoczenia, to jest aparatem. Ciężko chodzić wszędzie z lustrzanką, wiec rozumiem słabą jakość zdjęć.

  Super wyszłaś na tym pierwszym zdjęciu ;) Pozdrowienia. Zapraszam do siebie: http://marzeniaprostegoczlowieczka.blogspot.com/. Tam właśnie o tym jak to nie opuszczam najlepszego przyjaciela.

  OdpowiedzUsuń
 3. Owszem, spodobało mi się bardzo to miejsce ;)
  Mam nadzieję, że odpoczniesz tam, przywieziesz mnóstwo wspomnień, o których później opowiesz ;))
  Pozdrawiam, poetrydetail.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. jeju jesteś świetna! taka ładna dziewczyna z zainteresowaniami, no moja inspiracja!;) i dobre zdjęcia, ja niestety mam głupi telefon i opcja używania instagramu jest u mnie nie możliwa choć bardzo mi się podoba;c
  pozdrawiam!(:

  OdpowiedzUsuń
 5. ja nie znosze jezdzic samochodem
  rodzina namawia mnie do zrobienia prawka ale bronie sie przed tym rekoma i nogami

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja byłam na Woodstocku. Cudowny festiwal, cudowni ludzie, cudowna muzyka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia. Jakiej marki masz samochód? :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.