Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

Make-up session

06 marca
Jakiś czas temu wspominałam już o makijażach wykonywanych przez Klaudię Maniewską z ,,Room of Colours". Publikowałam też zdjęcia efektów jej pracy, w której miałam przyjemność uczestniczyć. Jak możecie też dostrzec na powyższej fotografii, ta piękna dziewczyna nie tylko pozuje z wdziękiem, ale i ma fach w ręku - dzięki czemu po raz kolejny przekonałam się o tym, że sztuka profesjonalnego makijażu jest mi niestety obca. Ale od tego właśnie jest Klaudia, by raz dwa chwycić za pędzel i w naturalny sposób podkreślić atrybuty urody.

Tym razem nie tylko mogłam wypróbować możliwości specjalnej lampy do zdjęć studyjnych (przy okazji bardzo dziękuję dziewczynom za pomoc w jej trzymaniu :-) ), wykonać kilka świetnych portretów, ale też sama przez chwilę wczuć się w rolę modelki, by uwiecznić efekty. 

A while ago I mentioned about make-ups made by Klaudia Maniewska from ,,Room of Colours". I also published the effects of her works, where I had a pleasure to take a part. As you can see on the photo above, she's not only a beautiful girl, but also talented make-up artist. So again I noticed that an art of the professional make up is not known by me. But that's what Klaudia do. She quickly grabs a brush, and she's able to show our beauty in the natural way.

This time also could try out possibilities of the special lamp for photography (by the way I'd like to thank my friends for the help with holding it :-) ), and to take a few great portraits, but also become a model by myself for a little while, to save the effects of Klaudia's work.  

 
Magda
Anna. 
 Klaudia
 Ola - także jest makijażystką i pracowała z Pauliną (efekt poniżej). 
  Who is also a make-up artist. She worked with Paulina (final effect below).
Co myślicie o efektach makijaży? :-)/
 *What do you think about those make-up effects? :-)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.