Nic nie rozumiesz? Nie ma problemu! Kliknij tutaj i czytaj po polsku

Woodstock 2014

04 sierpnia
 
Cześć wszystkim! Jak mijają wam wakacje? Moje jak do tej pory przebiegają pomyślnie. Mieszkam blisko Kostrzyna nad Odrą i jak co roku dołączyłam na koncerty zorganizowane z okazji Przystanku Woodstock. Zawsze dojeżdżam każdego dnia, jednak tym razem wzięłam udział tylko pierwszego dnia. Grali wtedy między innymi T.Love - gdzie bawiłam się i skakałam w tłumie przy ulubionych piosenkach i oczywiście Budka Suflera, której nie trzeba nikomu przedstawiać - klasyka i fantastyczne głosy wywołujące ciarki na rękach.  Wiem, że Woodstock jest w ostatnim czasie tematem różnych kontrowersji - a jak jest z wami? Byliście kiedyś? Jesteście za, czy przeciw?
Niezależnie od opinii, które mogą się pojawić, ja zawsze z chęcią się tam pojawiam. Choć wiele osób narzeka na to, że festiwal jest ,,brudny" - niezaprzeczalnie nigdzie indziej nie spotka się tylu pozytywnie nastawionych, życzliwych i zabawnych osób, co właśnie na Woodstocku. 
Poniżej zobaczycie kilka zdjęć z wypadu.


Hi everyone! How are you spending your summertime? Mine are good so far! I live close to Kostrzyn nad Odrą and as every summer I joined the concerts at Woodstock Festival. I used to drive there every day, but this time I participated only during the first. I wanted to see T.Love live - where I had so much fun just jumping in the crowd hearing my favourite songs, and Budka Suflera of course - well known with amazing voices making us feel the goosebumps! I know that Woodstock Festival is a controversial topic these days - how is it about you? Ever joined it? You're for or against?
No matter what the opinion are, I must say I always join it with a great pleasure. Many people are whinning about the dirt in there, but it's undeniable that nowhere else you can meet so many great, generous and funny people, as on Woodstock Festival!
Below you can see a few pics from the trip.
 
Spotkaliśmy w tłumie Kevina Aistona, będącego akurat w pracy jako strażak. Jest dość dobrze znany z programu telewizyjnego ,,Europa da się lubić".
 
Miałam zadanie bojowe i zostałam kierowcą (czułam się jak jedyna trzeźwa osoba na Woodstocku :)) ), zatem zapakowaliśmy się wszyscy do jeepa i nasza uśmiechnięta ekipa była gotowa do drogi!


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.